woman
Naše reference Ceník služeb

Soukromé osoby, nepodnikatelé

Nejen podnikatelé a společnosti řeší problém daní. I zaměstnanci, důchodci, studenti a mnoho dalších může řešit problém zdaňování svých příjmů a svých majetků. Také oni mohou stát před rozhodnutím, jakým způsobem zdanit své příjmy, jak optimalizovat a jak minimalizovat svoji daňovou zátěž. Proto jsme tu my, abychom jim pomohli.

Pro nepodnikatele nabízíme:

 • Zpracování přiznání k dani z příjmu

  Pokud Vám z jakýchkoliv důvodů vzniká povinnost podat přiznání k dani z příjmů, nebo si nejste jisti, zda máte povinnost podat přiznání k dani z příjmu, jsme tu pro Vás. Rádi Vám se vším pomůžeme, poradíme, přiznání zpracujeme.

  Při zpracováním přiznání s Vámi spolupracujeme s cílem:

  • najít nejvýhodnější způsob zdanění Vašich příjmů
  • optimalizovat Vaši daňovou zátěž v rámci rodiny

  Cenu za zpracování určujeme individuálně podle složitosti zpracování. Pohybuje se od částky 1.000,- Kč.

 • Zpracování přiznání k dani darovací

  Pokud patříte mezi ty šťastné a někdo Vás obdaroval, rádi Vám poradíme, zda máte povinnost podat přiznání k dani darovací a pokud ano, rádi Vám ho zpracujeme.

  Cena za zpracování přiznání se neodvíjí od hodnoty majetku, který Vám Váš blízký daroval, ale od náročnosti zpracování. Přibližná cena za zpracování se pohybuje od 800 Kč.

 • Zpracování přiznání k dani z převodu nemovitostí

  Každý, kdo prodá nemovitost (až na výjimky), má povinnost podat přiznání k dani z převodu nemovitostí a zaplatit daň z převodu nemovitostí. Je možné, že mu vznikne také povinnost uhradit daň z příjmu.

  Jsme tu my. Posoudíme, zda máte povinnost podat přiznání k dani z příjmu a pokud ano, rádi Vám jej zpracujeme.

  Dani z převodu nemovitostí ale, s největší pravděpodobností, neuniknete. Rádi Vám přiznání zpracujeme a vypočteme daň, kterou budete muset v zákonné lhůtě uhradit.

  Cena za zpracování přiznání se neodvíjí od hodnoty prodaného majetku, ale od náročnosti zpracování. Pohybuje se od 850 Kč.

 • Zpracování přiznání k dani z nemovitostí

  Každý, kdo nabude nemovitost nebo ji přistaví či se změní zákon, je povinen podat přiznání k dani z nemovitostí. Někdy postačí podat přiznání dílčí, jindy nikoliv.

  Rádi posoudíme, která z variant přichází u Vás v úvahu, a přiznání zpracujeme.

  Cena za zpracování přiznání se neodvíjí od hodnoty prodaného majetku, ale od náročnosti zpracování. Pohybuje se od 850 Kč.

 • Optimalizace zdaňování u každého jednotlivého poplatníka tak i optimalizaci zdaňování příjmů v rámci rodiny
Rychlý kontakt Telefon
Audit Pro spol. s r.o.

Heřmanova 1169/22
170 00 Praha 7, Holešovice

Telefon: +420 222 314 136

Novinky & aktuality Noviny
26. 11. 2012

Spustili jsme naše nové webové stránky. Věříme, že se zde budete dobře orientovat a naše prezentace Vás přesvědčí, že my jsme ti praví pro Vás a Vaše účetnictví.

Důležité weby Důležité weby